Kontakt oss

Senter for omsorgsforskning er lokalisert i Nord-Norge, Midt-Norge, Vest-Norge, Sør-Norge og Øst-Norge med litt ulike fagfelt. Her finner du kontaktinformasjon til sentrene i hver region.

Senter for omsorgsforskning, øst

Daglig leder:
Maren Sogstad
E-post: maren.sogstad@ntnu.no
Tlf: 934 87 706

Koordineringsleder:
Siv Fladsrud Magnussen
E-post: siv.magnussen@ntnu.no
Tlf: 416 50 687

Kommunikasjonsavdeling:
Bjørn Kvaal: bjorn.kvaal@ntnu.no
Morten Sangvik: morten.sangvik@ntnu.no
Sissel Rødland Dalen: sissel.r.dalen@ntnu.no

Besøksadresse:
NTNU i Gjøvik
Teknologivegen 22
2815 Gjøvik

Postadresse:
Senter for omsorgsforskning
NTNU i Gjøvik
Postboks 191
2802 Gjøvik

Klikk her for kart over området

Senter for omsorgsforskning, sør

Daglig leder:
Bjørnulf Arntsen
E-post: bjornulf.arntsen@uia.no
Tlf: 37 23 37 60

Faglig leder:
Brooke Ann Hollister
E-post: brooke.hollister@uia.no
Tlf: 484 23 031

Besøksadresse:
Universitetet i Agder
Jon Lilletuns vei 9
4879 Grimstad

Postadresse:
Senter for omsorgsforskning
Universitetet i Agder
Postboks 509
4898 Grimstad

Klikk her for kart over området

Senter for omsorgsforskning, vest

Daglig leder:
Janne Bjorheim Bøe
E-post: janne.bjorheim.boe@hvl.no
Tlf: 55 58 56 90

Faglig leder:
Frode Fadnes Jacobsen
E-post: frode.fadnes.jacobsen@hvl.no
Tlf: 55 58 72 12

Besøksadresse:
Alrek helseklynge
Årstadveien 17
5009 Bergen

Postadresse:
Senter for omsorgsforskning
Høgskulen på Vestlandet
Postboks 7030
5020 Bergen

Klikk her for kart over området

Senter for omsorgsforskning, midt

Senterleder:
Rose Mari Olsen
E-post: rose.m.olsen@nord.no
Tlf: 74 21 23 39 / 976 06 180

Besøksadresse:
Nord Universitet
Høgskoleveien 27
7600 Levanger

Postadresse:
Senter for omsorgsforskning
Nord Universitet
Postboks 93
7601 Levanger

Klikk her for kart over området

Senter for omsorgsforskning, nord

Faglig leder:
Cathrine Arntzen
E-post: cathrine.arntzen@uit.no
Tlf: 77 64 48 62

Besøksadresse:
UiT Norges arktiske universitet i Tromsø
Hansine Hansens veg 18
9019 Tromsø

Postadresse:
Senter for omsorgsforskning
UiT Norges arktiske universitet
Postboks 6050 Langnes
9037 Tromsø

Klikk her for kart over området